در مجموعه مالی حسابداری آبی، ما یک تیم مشاوره مالی هستیم که متعهد به همکاری با رهبران تجاری و اجتماعی برای غلبه بر بحرانی ترین چالش ها و استفاده از بزرگترین فرصت های آنها هستیم.

دستاوردهای ما ریشه در تقویت همکاری عمیق و پرورش یک جامعه از افراد متنوع دارد که وقف ارائه کمک های مثبت به کسب و کار‌ها و یکدیگر به صورت روزانه هستند.

ارتباط شخصی در مقیاس کنونی و مدرن

در کسب و کارهای ایران، مجموعه مالی حسابداری آبی با سطح منحصربه‌فردی از خودمختاری عمل می‌کند و به ما اجازه می‌دهد تا به سرعت آنچه را که به بهترین وجه به مشتریانمان خدمت می‌کند، تطبیق دهیم و اولویت بندی کنیم. این رویکرد متمایز ما را از شرکت های مشاوره سنتی متمایز می کند و ما را شخصی تر و چابک تر می کند. تعهد تزلزل ناپذیر ما در کمک به شما در غلبه بر مهم ترین چالش ها و تبدیل دیدگاه شما به یک واقعیت ملموس نهفته است.

در آبـــــــی ، تعهد ما بسیار فراتر از پروژه فوری است. ما بر ایجاد اعتماد و تقویت موفقیت بلندمدت شما تاکید زیادی داریم. ما شما را در مرحله کنونی ملاقات می کنیم و متخصصان با استعداد خود را به طور یکپارچه با تیم شما ادغام می کنیم و به طور فعال تخصص خود را در کل سفر به اشتراک می گذاریم.

همیشه کاری را که درست است انجام دهید

ما سفر خود را با رویکردی متمایز آغاز کردیم. به جای پایبندی به یک مسیر شغلی سخت، تعادل و رفاه را در اولویت قرار دادیم. ما فرصتی برای رسیدن به رضایت در زندگی حرفه ای و شخصی شما فراهم کرده ایم، به خانواده اهمیت می دهیم و در کنار شرکت های جامعه خود در پروژه های تاثیرگذار شرکت می کنیم.

اصل اصلی ما سرمایه گذاری روی مردم، جوامع و موفقیت مشتریانمان بود. آبی که به طور مداوم به عنوان یک محل کار برتر شناخته می شود، برای ایجاد محیطی که در آن افراد رشد می کنند، شهرت پیدا کرده است. ما با افتخار به بیش از ۱۰۰ شرکت خدمت می‌کنیم و در عین حال با استارت‌آپ‌ها، سازمان‌های غیرانتفاعی و تعداد بیشماری از نهادهای نوآور نیز همکاری می‌کنیم.

رویکردی نوین

با به چالش کشیدن تفکر سنتی و روش های نوین و آوردن دیدگاه های جدید به سخت ترین مشکلات

دیدگاه بلند مدت

با نگاهی فراتر از ضرب الاجل بعدی به دهه آینده و با همکاری نزدیک با مشتریان خود برای فعال کردن و انرژی بخشیدن به سازمان های آنها.

غلبه بر پیچیدگی

با کشف منابع منحصر به فرد مزیت رقابتی و حقایق پنهان در سیستم های پویا و پیچیده.

با صداقت رهبری کنید

با رویارویی با مسائل سخت، وفادار ماندن به ارزش‌های خود و بیان دیدگاه‌های خود به طور صریح و مستقیم.

با رشد دیگران رشد کنید

مشتریان، همکاران و جامعه وسیع‌تر را قادر می‌سازیم تا موفقیت را ایجاد کنند و به پتانسیل کامل خود دست یابند.

چگونه کار می کنیم ؟!

دگرگونی پایدار سازمان ها.

باز کردن قفل عملکرد عالی.

پرورش نیروی کار پر رونق برای نسل ها.

برای موفقیت با ما شریک شوید.

نوآوری و فناوری

در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، پیشرفت مستمر برای برآوردن تقاضاهای در حال تحول ضروری است.

صرفه جویی در پول

کیفیت را از ابتدا انتخاب کنید. با دریافت درست آن با ما در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.
blank

شبکه قابلیت های مشتری

با تخصص و شایستگی های پیشرو خود، ما تغییرات تاثیرگذار و پایدار را هدایت می کنیم.

حمایت مداوم

ما فقط برنامه ریزی نمی کنیم، ما اجرا می کنیم. تیم با استعداد ما از اجرای شما به عنوان بخشی از تیم موسس یا بر اساس پروژه پشتیبانی می کند.
blank
جلوتر بمانید در جهان به سرعت در حال تغییر

بینش ماهانه ما برای دیدگاه های استراتژیک کسب و کار.