تیم ما در حوزه مالی و حسابداری فوق‌العاده متعهد و متخصص است. با یک ترکیب منحصر به فرد از دانش تخصصی و تجربه عملی، ما به مشتریان خود راهکارهای مالی و حسابداری سازگار با نیازهایشان ارائه می‌دهیم. از مدیران تا مشاوران مالی، تیم ما متعهد است که بهترین خدمات ممکن را ارائه دهد و به مشتریان به عنوان یک شریک معتبر کمک کند. ما به ایجاد روابط مستدام و مفید با مشتریانمان افتخار می‌کنیم و همواره در تلاش هستیم تا به دقت به نیازها و اهداف مالی آن‌ها توجه کنیم.

با تیم ما، شما می‌توانید از تجربه‌ای حرفه‌ای و چابک در حوزه مالی و حسابداری بهره‌مند شوید.

blank

ارزش هایی که فرهنگ ما را هدایت می کنند

در آبی، ما قویاً معتقدیم که فرهنگ مستحکم بر اساس ارزش‌های کاملاً تعریف شده، سنگ بنای رهبری ما در بازار است. ما در تعهد خود نسبت به رعایت بالاترین استانداردهای اخلاقی، رفتار تجاری و اصول شرکت تزلزل ناپذیریم. این استانداردها در هر تصمیم و اقدامی که انجام می‌دهیم به عنوان قطب‌نمای راهنمای ما عمل می‌کنند.

ما می دانیم که کارکنان ما نقش اساسی در حفظ و پرورش این فرهنگ دارند. بنابراین، این یک انتظار ضروری برای هر فردی در سازمان ما است که از این استانداردها در تعاملات روزانه و رفتار حرفه ای خود حمایت کند. ما تاکید زیادی بر ارتباطات مکرر و تقویت ارزش های خود داریم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها در تار و پود شرکت ما جا افتاده اند.

با مدیران ما اشنا شودید.

آبی از چندین نهاد کلیدی، از جمله شورای سهامداران (هیئت مدیره منتخب)، تیم شتاب (تیم رهبری ملی)، و رهبران دفاتر و فعالیت‌های مختلف تشکیل شده است. آنها با هم، جهت گیری استراتژیک و عملیات سازمان را هدایت می کنند.

blank

امیرمحمد خرمی

مدیرعامل

دانشجوی دکترای حسابداری دانشگاه امارات

blank

عرفان صحتی

عضو هیات مدیره

کارشناس ارشد حسابداری و مدیرمالی

blank

محمد بیات

عضو هیات مدیره

دانشجوی دکترای حسابداری دانشگاه علوم و تحقیقات

blank

محمدرضا مظفری نیا

مدیر ارشد

مدرس حسابداری و مدیرمالی

blank

حسن قندهاری

مدیر ارشد

مدیر مالی و مشاور مالیاتی

blank
جلوتر بمانید در جهان به سرعت در حال تغییر

بینش ماهانه ما برای دیدگاه های استراتژیک کسب و کار.