آرزوهای شما چیست؟

در مشاوره، بازاریابی، ایده پردازی، فناوری یا هر زمینه دیگری، ما معتقدیم که می توانیم به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنیم.

به ما بپیوندید و با گروه متنوعی از افراد با استعداد که یکدیگر را حمایت و ارتقا می دهند، همکاری کنید.

پتانسیل خود را در محیطی اجرایی کنید که باعث رشد و کار گروهی می شود.

حرفه ای که در آن پتانسیل، ایده ها و انگیزه شما اهمیت دارد

آبــــــــی به دنبال حل کننده های مشکل، متفکران خلاق، مهندسان و سازندگان تجاری مانند شما است.

دنیایی از فرصت های بی حد و حصر را در آغوش بگیرید که در آن استعدادهای شما می توانند بدرخشند و هر روز تاثیر معناداری به همراه دارد.

چه یک حرفه ای با تجربه باشید و چه تازه فارغ التحصیل شده اید، پیوستن به مجموعه مالی حسابداری آبی می تواند گام بعدی چالش برانگیز و پر ارزش در حرفه شما را به شما ارائه دهد.

دانشجویان

به آبـــــــی بپیوندید تا استعدادها و دانش خود را در یک حرفه پویا و پر ارزش به کار ببرید. ما از افراد استثنایی با پیشینه های علمی مختلف استقبال می کنیم، چه در حال تکمیل مدرک کارشناسی خود باشید و چه در حال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد.

حرفه ای های با تجربه

آبــــــــی به دنبال متخصصان در زمینه های مختلف از جمله فناوری، مالی، دولتی، مهندسی، قانون، پزشکی و موارد دیگر است. به تیم ما بپیوندید و تخصص خود را برای ایجاد تفاوت در صنایع به ارمغان بیاورید.

نقش های داخلی

عملکرد درونی شرکت ما را تجربه کنید زیرا تیم‌های داخلی جهانی ما مهارت‌ها، تجربه و دیدگاه‌های منحصربه‌فرد خود را برای ایجاد تأثیر معنادار و بهینه‌سازی عملیات ما به ارمغان می‌آورند.

چرا به آبــــــــی بپیوندید؟

به آبی بپیوندید و بخشی از یک تیم موفق شوید که تأثیری دگرگون کننده بر زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان می گذارد. ما با هم تأثیر عمیق و دگرگون کننده ای بر زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان می گذاریم.

کار حرفه ای

بزرگترین دارایی ما در آبی افراد و مهارت ها و تجربه بی نظیری است که هر یک از آنها در کار خود به ارمغان می آورند.

مسئولیت جامعه

در آبی ، ما به بازپرداخت، استفاده از زمان و تخصص خود برای تبدیل جهان به مکانی بهتر اعتقاد داریم. ما مسئولیت خود را در قبال جوامع محلی و در کل جهان به رسمیت می شناسیم و می دانیم که بالا بردن نیازمندان به همه ما سود می رساند.
blank

تنوع و شمول

با تخصص و شایستگی های پیشرو خود، ما تغییرات تاثیرگذار و پایدار را هدایت می کنیم.

جامعه جهانی

به جامعه پر جنب و جوش مشاور آبی خوش آمدید. به عنوان عضوی از تیم ما، شما بخشی از یک شبکه جهانی در سراسر جهان می شوید. با حدود ۳۰ کارمند فعلی و سابق، جامعه متنوع ما طیف وسیعی از تخصص را نشان می دهد.

هیچ دو مسیری در آبی یکسان نیست، و بسیاری از ما خود را در نقش هایی دور از جایی که شروع کرده بودیم می یابیم.

فرصت بی پایان است.

blank
blank
جلوتر بمانید در جهان به سرعت در حال تغییر

بینش ماهانه ما برای دیدگاه های استراتژیک کسب و کار.