تیم اختصاصی ما با شما همکاری نزدیکی می کند تا بینش عمیقی در مورد آرزوهای شما به دست آورد، و با هم، طرحی عملی ایجاد می کنیم که راه را برای دستیابی به اهداف شما هموار می کند.

blank
اعتماد به نفس

ما به شما در زمینه سرمایه گذاری، مالیات و بیمه آموزش می دهیم و به شما قدرت می دهیم و در سفر مالی شما اطمینان ایجاد می کنیم.

وضوح

ما مفاهیم پیچیده مالی را به زبان ساده و سرراست ساده می کنیم و نیاز به رمزگشایی اصطلاحات تخصصی را حذف می کنیم.

توانمندسازی

ما با توصیه های عملی به شما قدرت می دهیم و به شما کنترل کامل بر وضعیت مالی و آینده خود می دهیم.

پیاده سازی طرح ها

برنامه ریزی سرمایه گذاری

برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری یک فرایند اساسی در مدیریت مالی است که به افراد و سازمان‌ها کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاری‌هایشان را بهینه‌سازی کنند و تصمیمات مالی هوشمندانه‌ای بگیرند. این فرایند شامل ارزیابی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، تحلیل ریسک و بازده، انتخاب منابع تامین مالی و پروژه‌های سرمایه‌گذاری، و نظارت بر عملکرد سرمایه‌گذاری‌ها می‌باشد.

بودجه‌بندی عملیاتی

حسابداری مدیریت یکی از حوزه‌های مهم در مدیریت سازمان‌ها است که به کمک اطلاعات مالی و مدیریتی، به تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و عملیاتی کمک می‌کند. همچنین، حسابداری مدیریت اطلاعاتی را ارائه می‌دهد که به مدیران در اتخاذ تصمیم‌های هوشمندانه کمک می‌کند. این حوزه شامل مفاهیمی همچون هزینه‌یابی، برنامه‌ریزی مالی، بودجه‌بندی و ارزیابی عملکرد مالی است.

امور مالیاتی

متخصصان مالیاتی به مشتریان کمک می‌کنند که امور مالیاتی خود را بهینه‌سازی کرده و از مزایای مالیاتی حداکثر استفاده را برده و همچنین از پرداخت مالیات بیش از حد جلوگیری کنند. خدمات مشاوره مالیاتی شامل بررسی اظهارنامه مالیاتی، بررسی امور مالیاتی شرکت‌ها و افراد، مدیریت امور مالیاتی بین‌المللی و راهنمایی در مسائل مرتبط با مالیات بر املاک و مستغلات می‌شود.

روند ما

۰۱٫

آشنایی با شما

قبل از تعامل رسمی، بر روی درک موقعیت شخصی، اهداف مالی و نگرانی‌های کلیدی که جستجوی شما را برای مشاوره مالی هدایت می‌کنند، اولویت داریم. این مبنایی را برای یک محدوده کار مورد توافق دوجانبه تشکیل می دهد.

۰۲٫

به دست آوردن شفافیت در امور مالی شما

برنامه ریزی جامع ما با ارزیابی مشترک ترازنامه و جریان نقدی شما شروع می شود. برای آپلود اسناد یا پیوند الکترونیکی حساب های خود به پورتال مشتری امن ما دسترسی پیدا کنید.

۰۳٫

چشم انداز مالی خود را بسازید

ما با شما همکاری می کنیم تا اهداف شما را اولویت بندی کنیم و انتخاب های مالی و ریسک های موجود در دستیابی به آنها را ارزیابی کنیم. از طریق مشارکت نزدیک، ما یک پیش‌بینی اولیه از ثروت مالی آینده شما ایجاد می‌کنیم و نقشه راه موفقیت شما را ارائه می‌کنیم.

۰۴٫

تجزیه و تحلیل معاملات

ما از مدل مالی خود برای ایجاد سناریوهای جایگزین استفاده می کنیم، توصیه هایی در مورد مالیات، بیمه و سرمایه گذاری برای همسویی با اهداف شما ارائه می کنیم. بررسی سناریوها برای همسو کردن توصیه‌ها.

ما در اینجا هستیم تا در حین اجرای طرح خود به سوالاتی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم. علاوه بر این، برای مشتریانی که به دنبال مشارکت مداوم هستند، ما خدمات جامع مدیریت ثروت را ارائه می دهیم.

blank
blank
جلوتر بمانید در جهان به سرعت در حال تغییر

بینش ماهانه ما برای دیدگاه های استراتژیک کسب و کار.