مدیریت ثروت یک عنصر بسیار حائز اهمیت است که نقش چشمگیری در زندگی مالی افراد و مجموعه‌ها دارد. در مجموعه مالی و حسابداری، تمرکز بر مدیریت هوشمند و اثربخش ثروت مشتریان است. با استفاده از تجربه و دانش عمیق تیم ما در زمینه مالی و سرمایه گذاری، به مشتریان کمک می‌کنیم تا برنامه‌های مالی خود را با دقت و استفاده از روش‌های مدیریت مالی مناسب طراحی و اجرا کنند. این شامل تحلیل و بررسی دقیق وضعیت مالی، برنامه ریزی برای سرمایه گذاری هوشمند، مدیریت ریسک و نیز بهینه‌سازی مالی می‌شود. هدف ما ارائه راهکارهایی است که به مشتریان کمک کنند تا ثروت خود را افزایش داده، سودآوری مالی را بهبود بخشند و در زمینه‌های مختلفی نظیر مالیات، مالی و سرمایه گذاری تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیرند.

دلیل اصلی خدمات مدیریت ثروت ما ایجاد یک پایه محکم برای آینده مالی شماست.

درک اهداف شما

با درک موقعیت، اهداف و تجربه شما، ما سرمایه گذاری ها را برای اهداف ثروت شما تنظیم می کنیم.

بررسی مداوم

ما بررسی‌های سالانه را برای به‌روزرسانی برنامه مالی شما و رسیدگی به موضوعات مرتبط مانند بیمه، کارایی مالیاتی و غیره انجام می‌دهیم.

اجرای کارآمد و استفاده از فرصت ها

مدیریت پورتفولیو

با مجموعه فرصت های سرمایه گذاری گسترده که شامل سهام، اوراق قرضه، املاک و کالاها می شود، تعهد ما به تنوع بخشی موثر فراتر از تخصیص سرمایه در طبقات مختلف دارایی است. ما همچنین به طور دقیق در بین عوامل مختلف ریسک اقتصادی و بازار تنوع ایجاد می‌کنیم و از رویکرد سرمایه‌گذاری انعطاف‌پذیر و جامع اطمینان می‌دهیم.

تخصیص دارایی ها

با یک چشم هوشیار، ما به طور مداوم عملکرد نسبی و ارزش گذاری طبقات مختلف دارایی را در میان چشم انداز اقتصادی جهانی در حال تغییر رصد می کنیم. رویکرد ما شامل اتخاذ تصمیمات تخصیص پویا است که از فرصت‌ها و ریسک‌های درک شده در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری آگاه می‌شود.

مدیریت ریسک

به عنوان بخشی از رویکرد کل نگر خود، ما تاکید زیادی بر انجام ارزیابی‌های کامل ریسک و اجرای استراتژی‌های موثر کاهش ریسک، که شامل راه‌حل‌های بیمه و تاکتیک‌های مختلف دیگر است، داریم. هدف ما با ارزیابی دقیق و پرداختن به ریسک‌های مالی بالقوه، فراهم کردن یک پایه مالی مطمئن و با ثبات است که از ثروت و آرزوهای آینده شما محافظت می‌کند.

روند ما

۰۱٫

آشنایی با شما

قبل از تعامل رسمی، بر روی درک موقعیت شخصی، اهداف مالی و نگرانی‌های کلیدی که جستجوی شما را برای مشاوره مالی هدایت می‌کنند، اولویت داریم. این مبنایی را برای یک محدوده کار مورد توافق دوجانبه تشکیل می دهد.

۰۲٫

به دست آوردن شفافیت در امور مالی شما

برنامه ریزی جامع ما با ارزیابی مشترک ترازنامه و جریان نقدی شما شروع می شود. برای آپلود اسناد یا پیوند الکترونیکی حساب های خود به پورتال مشتری امن ما دسترسی پیدا کنید.

۰۳٫

چشم انداز مالی خود را بسازید

ما با شما همکاری می کنیم تا اهداف شما را اولویت بندی کنیم و انتخاب های مالی و ریسک های موجود در دستیابی به آنها را ارزیابی کنیم. از طریق مشارکت نزدیک، ما یک پیش‌بینی اولیه از ثروت مالی آینده شما ایجاد می‌کنیم و نقشه راه موفقیت شما را ارائه می‌کنیم.

۰۴٫

تجزیه و تحلیل معاملات

ما از مدل مالی خود برای ایجاد سناریوهای جایگزین استفاده می کنیم، توصیه هایی در مورد مالیات، بیمه و سرمایه گذاری برای همسویی با اهداف شما ارائه می کنیم. بررسی سناریوها برای همسو کردن توصیه‌ها.

ما در اینجا هستیم تا در حین اجرای طرح خود به سوالاتی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم. علاوه بر این، برای مشتریانی که به دنبال مشارکت مداوم هستند، ما برنامه ریزی جامع مالیات و املاک را ارائه می دهیم.

blank
blank
جلوتر بمانید در جهان به سرعت در حال تغییر

بینش ماهانه ما برای دیدگاه های استراتژیک کسب و کار.