داروسازی

شرکت‌های داروسازی و بیوتکنولوژی باید در همه جنبه‌های عملیات خود، از تحقیق و توسعه گرفته تا مدیریت زنجیره تامین و تجاری‌سازی، برتر باشند. اجرای بی عیب و نقص در این ابعاد برای موفقیت در صنعت ضروری است.

فناوری پزشکی

چشم‌انداز فناوری پزشکی با ظهور دستگاه‌ها و محصولات نوآورانه، پلت‌فرم‌های یکپارچه و مدل‌های فروش و خدمات با قدرت دیجیتال در حال تغییر سریع است. در آبــــــــی، ما در کمک به مشتریان در جهت یابی این تغییرات با کمک به آنها در توسعه استراتژی های مناسب و اجرای بی عیب و نقص آنها تخصص داریم.

مراقبت های بهداشتی

ما می‌توانیم به شما در افزایش سهم بازار در بازارهای راکد، گسترش به بازارهای پرسود جدید، بهینه‌سازی نسبت ضرر پزشکی، استفاده از قدرت تجزیه و تحلیل داده‌ها، بهبود تجربیات اعضا و ساده‌سازی فرآیندهای اتوماسیون کمک کنیم.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

برای دستیابی به موقعیت برنده و حفظ آن، یک استراتژی خوب، مدل عملیاتی مناسب و مدیریت تغییر موثر ضروری است. ما می‌توانیم به شما در پیمایش این چالش‌ها، ارائه راهنمایی‌های استراتژیک و تخصص در طراحی و اجرای مدل عملیاتی مناسب، کمک کنیم، و سازمان شما را قادر می‌سازد در صنعت پویای مراقبت‌های بهداشتی پیشرفت کند.

چگونه کمک می کنیم

مجموعه مالی حسابداری سابقه اثبات شده ای در ارائه کارهای استثنایی و همکاری نزدیک با رهبران و سرمایه گذاران در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی دارد. تخصص ما باعث نوآوری و ایجاد ارزش برای مشتریان ما در صنعت مراقبت های بهداشتی می شود.

ما ارزیابی‌های عمیقی را برای درک چالش‌های ویژه‌ای که توزیع‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی و مشتریان حاد و ASC با آن‌ها مواجه هستند، انجام می‌دهیم. این شامل تجزیه و تحلیل فرآیندهای مدیریت موجودی موجود، گردش کار بالینی/غیر بالینی و نقاط درد در ارائه خدمات است.
استراتژی رشد مجاورت برای یک شرکت فناوری و خدمات زنجیره تامین بهداشتی پیشرو، که یک نقشه راه روشن و اولویت‌بندی شده برای فرصت‌های ارگانیک و غیرارگانیک ارائه می‌دهد.
نقشه راه استراتژی رشد برای یک سازمان خرید گروهی (GPO) که به دنبال تکامل موقعیت رقابتی خود و تقویت ارزش پیشنهادی خود برای اعضای ارائه دهنده است.
ما تجزیه و تحلیل کاملی از چشم انداز بازار انجام می دهیم، روندها، الزامات نظارتی و نیازهای مشتری را در فضای برون سپاری شناسایی می کنیم. این تجزیه و تحلیل پایه ای برای شناسایی فرصت های توسعه محصول جدید فراهم می کند.
۲۰۰+
متخصصان صنعت اختصاص داده شده در سراسر ایران
blank

ایجاد استراتژی های موثر برای افزایش رقابت و دستیابی به اهداف تجاری.

ساده کردن عملیات و بهبود کارایی برای به حداکثر رساندن بهره وری و کاهش هزینه ها.

بینش ارزشمندی در مورد بازار هدف، رقبا و نیازهای مشتری به دست آورید.

تغییرات سازمانی را به آرامی دنبال کنید و از اجرای موفقیت آمیز اطمینان حاصل کنید.

شرکای ما با ارائه دهندگان فناوری پیشرو برای راهنمایی مشتریان خود در فرآیند پیاده سازی.

بینش های مرتبط

blank
جلوتر بمانید در جهان به سرعت در حال تغییر

بینش ماهانه ما برای دیدگاه های استراتژیک کسب و کار.